Vyčistěte sprchu efektivně a snadno tabletami do myčky

Díky jednoduchému triku můžete získat zářivě čisté sprchové dveře i závěsy. Čištění koupelny je nedílnou součástí života každé ženy. Není ale příliš příjemný, a proto ho často odkládáme na jindy. A není se čemu divit, protože drhnutí koupelny je velmi vyčerpávající.

Nechtěli byste si ušetřit námahu a přitom mít nádherně čistý sprchový kout? Je to možné, ale musíte znát tento jediný, šikovný a celkem levný trik. Koupelna bývá nejšpinavější místností domova, protože ji používáme několikrát denně a její údržba bývá složitá i díky vysoké vlhkosti a špatnému větrání. Frustrující navíc je, že i když ji důkladně vyčistíte, nebudete se lesknout dokonalou čistotou.

Vždy někde zůstanou skvrny od mýdla, zubní pasty nebo zaschlé zbytky vody na dveřích sprchy. Jaký je nejlepší způsob čištění tohoto prostoru? Jednoduše použijte tablety do myčky!

Mýdlo a zbytky nečistot v koupelně

Už jste někdy zkoušeli hloubkově vyčistit sprchu? Jistě, že ano. A proto také víte, jak těžké může být odstranění všech zbytků mýdla a vodního kamene, který se zde usazuje.

Nezáleží přitom na tom, jestli máte u sprchy dveře nebo závěs. Pokud uvažujete o koupi nového kousku, protože máte pocit, že ten starý již nelze vyčistit, ještě chvíli počkejte. Tento praktický tip vám může ušetřit peníze a potřebujete jen dva předměty, které máte s největší pravděpodobností neustále doma.

Existuje jednoduchý trik, jak odstranit špínu ze sprchových závěsů a dveří. Přišla s ním žena z Austrálie, která spojila dva běžné produkty a vytvořila vlastní efektivní metodu čištění.

Vše, co potřebujete, je houbička na nádobí a tableta do myčky. Změřte velikost tablety a udělejte v houbě otvor tak, aby těsně přiléhala. Nyní můžete speciální houbu navlhčit a otřít s ní veškerý skleněný povrch nebo závěs. Poté opláchněte teplou vodou a uvidíte obrovský rozdíl.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *