Do pračky přidala několik kuliček z alobalu! Geniální trik, který Vám výrazně usnadní praní!

Výrobci každý rok vyrábějí novější a modernější pračky. Někdy ale i tak oblečení zůstane obarvené, nevoní, nebo není pořádně vyždímané. V neposlední řadě a bez ohledu na to, jak drahý je přípravek na praní, není zaručeno, že tkanina nebude elektrostaticky nabitá.

Je to už velmi dávno, kdy bylo prokázáno, že pokud do bubnu přidáte kuličky z alobalu (můžete je taky zašít do plátěné kapsičky, bude to mít stejný efekt), elektrostatické problémy budou vyřešeny.

  1. Alobalové kuličky zastanou všechnu práci. Mnoho lidí už dnes ví, že kuličky z alobalu skutečně eliminují elektrostatický účinek během praní, nicméně doporučujeme věnovat větší pozornost tomu, že tyto kuličky podstatně účinnost praní zvyšují.
  2. Alobalové kuličky pračku nijak nepoškodí a oblečení bude ve skutečnosti čistější, než obvykle. Každopádně jej spolehlivě zbavíte statické elektřiny.
  3. Jedná se o jednoduchou metodu. Stačí udělat pevné kuličky z alobalu a dát je do bubnu společně s prádlem.
  4. Kuličky mohou být používány opakovaně, dokud neztratí svůj tvar a dramaticky se nesníží jejich velikost.
  5. Koneckonců, je lepší se pokusit prokázat účinnost kuliček, než utratit spoustu peněz za různé přípravky, které se ne vždy chovají tak, jak chcete.

Sdílejte geniální trik jak využít obyčejné alobalové kuličky při praní i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit! 

zdroj: twice.hu

Laisser un commentaire